Instrukcja obsługi i informacje o gwarancji Ge Dblr333eeww

Instrukcja obsługi i informacje o gwarancji Ge Dblr333eeww to szczegółowe instrukcje i informacje dotyczące produktu marki Ge. Instrukcja obsługi jest dostępna w postaci osobnego dokumentu, który zawiera informacje na temat użytkowania produktu, w tym wszystkie funkcje i opcje, które produkt oferuje. Informacje o gwarancji są dostępne w postaci oddzielnego dokumentu, który zawiera szczegółowe informacje dotyczące warunków gwarancji i odpowiedzialności producenta za produkt. Instrukcja obsługi i informacje o gwarancji są ważne dla każdego klienta, ponieważ umożliwiają one wykorzystanie produktu w sposób bezpieczny i bezproblemowy.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja obsługi i informacje o gwarancji Ge Dblr333eeww

 • Home
 • Wsparcie
 • Wsparcie Produktu
 • Obsługa

  [LG WebOS TV] Jak wykonać aktualizacje oprogramowania w telewizorze?
  [LG WebOS] Jak wykonać aktualizacje oprogramowania w telewizorze? Aktualizacje oprogramowania w odbiornikach TV pozwalają na eliminacjęróżnorakich problemów wykrytych przez dział badawczy LG, w trakcie eksploatacjiodbiorników. Mogą mieć poz...
 • Rozwiązywanie problemów

  [LG WebOS TV] Tryb Obrazu w telewizorze - jak wybrać właściwy?
  [LG WebOS TV] Tryb Obrazu w telewizorze - jak wybrać właściwy? Jakość obrazu, którego wyświetlanie jest jednym z najważniejszychzadań Twojego telewizora, jest w głownej mierze zależna od sposobu w jakinagrany został odtwarzany materiał, typu...
  [LG WebOS TV] Automatyczne wyłączanie telewizora po 4 godzinach pracy
  [LG WebOS TV] Automatyczne wyłączanie telewizora po 4 godzinach pracyDomyślnie odbiorniki TV są skonfigurowane w taki sposób, aby po 4 godzinachbraku aktywności użytkownika, telewizor wyłączył się automatycznie. Pozwala tozaoszczedzić energ... com/pl/wsparcie/pomoc-produktowa/CT20198005-1436490960850" data-link-area="cs_help_library_list_view_detail" data-link-name="lg_webos_tv_jak_uruchomi_podr_cznik_obs_ugi_telewizora">[LG WebOS TV] Jak uruchomić podręcznik obsługi telewizora?
  [LG WebOS TV] Jak uruchomić podręcznik obsługi telewizora? Podręcznik obsługi telewizora z systemem WebOS to przewodnik, w którymodnajdziesz informacje na temat oferowanych przez telewizor funkcji, a takżeprzegląd ustawień dostępnych dla uż... com/pl/wsparcie/pomoc-produktowa/CT20198005-20152528678527" data-link-area="cs_help_library_list_view_detail" data-link-name="lg_webos_tv_jakie_urz_dzenia_zewn_trzne_s_kompatybilne_do_gier">[LG WebOS TV] Jakie urządzenia zewnętrzne są kompatybilne do gier?
  [LG WebOS TV] Jakie urządzenia zewnętrzne są kompatybilne do gier? Kontrolery USB (wsparcie w modelach wyprodukowanych od 2018 roku):- Sony Dualshock 4- Microsoft Xbox 360 controller (cable)- NVIDIA Shield controller- Logitech F310, F510, F... com/pl/wsparcie/pomoc-produktowa/CT20198005-1438174591227" data-link-area="cs_help_library_list_view_detail" data-link-name="lg_webos_tv_jak_ustawi_proporcje_ekranu">[LG WebOS TV] Jak ustawić proporcje ekranu?
  [LG WebOS TV] Jak ustawić Proporcje EkranuUstawiając proporcje ekranu wskazujesz w jaki sposób Twój telewizor mawyświetlać obraz, który jest do niego dostarczany np. z podłączonej anteny lubzłącz zewnętrznych - HDMI. Funkcjnalność ta może b...

  Zobacz więcej

  • Klienci indywidualni
  • Klienci biznesowi

  Menu

  • Home
  • Wsparcie
  • Wsparcie Produktu
  • GWARANCJA

   Podsumowanie ograniczonej gwarancji producenta.

   Okres obowiązywania

   • Usługa: 24 miesiące
   • Uwaga

    • Aby złożyć reklamację w ramach gwarancji, można przesłać żądanie usługi online lub zadzwonić do firmy LG pod numer 801 54 54 54 (opłata za połączenie wg. taryfy operatora). Wcześniej należy przygotować numer seryjny produktu i dowód zakupu. Mogą one być nam potrzebne do znalezienia możliwie najdokładniejszych informacji.

    Po szczegółowe warunki gwarancji zajrzyj do Karty Gwarancyjnej dołączonej do Twojego produktu.Jeżeli Twój produkt wymaga wizyty w serwisie, utwórz zgłoszenie naprawy lub Skontaktuj się z nami. Przygotuj proszę wcześniej numer seryjny Twojego produktu oraz dokument zakupu.

     Brak produktów.

     Aby korzystać z wszystkich opcji należy zaktualizować przeglądarkę lub pobrać inną.

     Witryna LG. com jest resposnsywna. Aby uzyskać najlepszą jakość, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami. Jeżeli używasz Internet Explorer 9 lub wersji wcześniejszej, musisz aktualizować oprogramowanie, lub pobrać alternatywną przeglądarkę - np. Firefox lub Chrome.

Instrukcja obsługi i informacje o gwarancji Ge Dblr333eeww

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja obsługi i informacje o gwarancji Ge Dblr333eeww

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja obsługi i informacje o gwarancji Ge Dblr333eeww