Rozpocznij Canon Imageclass Mf232dw

Canon ImageClass MF232dw to łatwe w użyciu, wszechstronne urządzenie wielofunkcyjne, które łączy w sobie kopiarkę, drukarkę, skaner i faks. Urządzenie wyposażone jest w zintegrowany interfejs Wi-Fi, dzięki czemu można szybko i łatwo komunikować się z urządzeniem za pośrednictwem sieci bezprzewodowej. MF232dw posiada również szybkie drukowanie i skanowanie, dzięki czemu można szybko uzyskać dostęp do informacji i oszczędzać czas. MF232dw jest wyposażony w funkcję drukowania dwustronnego, co pozwala zmniejszyć zużycie papieru i obniżyć koszty drukowania. Urządzenie jest również wyposażone w technologię Secure Print, która zapewnia bezpieczeństwo drukowanych dokumentów. Canon ImageClass MF232dw to wszechstronne urządzenie wielofunkcyjne, które sprawdzi się w każdym środowisku biurowym.

Ostatnia aktualizacja: Rozpocznij Canon Imageclass Mf232dw

i-SENSYS MF232w - Laserowe drukarki wielofunkcyjne i-SENSYS - Canon Poland

Czas na bezprzewodowe drukowanie dokumentów w małych biurach

To profesjonalne monochromatyczne laserowe urządzenie wielofunkcyjne do domowych i małych biur umożliwia drukowanie, kopiowanie i skanowanie z komputera, smartfonu lub tabletu.

Zobacz pełne dane techniczne

Broszura (PDF)

Szybkie i wydajne drukowanie

Oszczędność czasu, szybsza praca. Dzięki technologii Quick First-Print drukarka błyskawicznie wybudza się z trybu uśpienia i rozpoczyna drukowanie, a duża szybkość rzędu 23 str. /min umożliwia wydajną pracę.

Drukowanie ze smartfonu

Drukowanie i skanowanie dokumentów z urządzeń przenośnych połączonych z drukarką bezpośrednio lub przez lokalną sieć bezprzewodową.

Monitorowanie z komputera lub urządzenia przenośnego

Informacje o dostępie do drukarki, zmiana ustawień sieciowych, konfiguracja książki adresowej i sprawdzanie poziomu tonera – wszystko ze zdalnego interfejsu użytkownika (RUI).

Zobacz wszystkie cechy

Dane techniczne

Kopiowanie

Obsługa i udostępnianie za pośrednictwem sieci

Łatwy w obsłudze wyświetlacz LCD

Połączenie USB

Przycisk skrótu do funkcji skanowania

Bezprzewodowa obsługa i udostępnianie

Zgodność z tabletami i smartfonami

Zobacz pełne dane techniczne

Materiały eksploatacyjne

Kaseta 737

Piękne wydruki monochromatyczne bez smug dzięki uniwersalnej kasecie 737, która bezproblemowo współpracuje z drukarkami i-SENSYS MF231, MF232w, MF237w, MF244dw, MF247dw i MF249dw firmy Canon i umożliwia wydrukowanie około 2400 stron (pomiar wg normy ISO/IEC 19752).

KUP TERAZ

Easy Service Plan: pomoc techniczna klasy premium

Kupując Plan Łatwego Serwisu, zapewniasz sobie najwyższej klasy pomoc techniczną oraz ochronę swojego produktu firmy Canon. W ramach usługi Easy Service Plan oferujemy specjalnie przygotowane pakiety usług na najwyższym poziomie, od instalacji do naprawy i konserwacji Twojego produktu. pl/service-plans/esp-register/" data-tealiumevent="generic" data-tealiumeventmetadata="Więcej" data-url="/service-plans/esp-register/"> Więcej

lub

Rozpocznij Canon Imageclass Mf232dw

Bezpośredni link do pobrania Rozpocznij Canon Imageclass Mf232dw

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Rozpocznij Canon Imageclass Mf232dw